Vítejte na stránkách

Florbalového klubu Planá nad Lužnicí

AKTUALITY

1. kolo Ligy - 6.1. 2018

 

FbK Planá nad Lužnicí  - Expendables Tábor   2:1 (0:0) pp

sestava:
Jan Schmödl 
Lukáš Beránek - Josef Vítů - Tomáš Bareš - Jan Škrdleta
Ondra Vobořil- Pavel Grenar- Jakub Drtina, Dominik Šustr - Jan Pekarovič -Aleš Mrázek
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl
 
branky a asistence: 
35. Mrázek A. (Šustr)   41. Vobořil (Vítů)
 

FbK Planá nad Lužnicí  -Delfíni Tábor  4:6 (4:3)

sestava:
Jan Schmödl 
Lukáš Beránek - Josef Vítů - Tomáš Bareš - Jan Škrdleta
Ondra Vobořil- Pavel Grenar- Jakub Drtina, Dominik Šustr - Jan Pekarovič -Aleš Mrázek
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
 
branky a asistence:
1. Vobořil (Grenar)   7. Vobořil (Mrázek)   12. Mrázek Šustr)   13. Drtina (Vobořil)

FbK vrátil po roce pohár zpět do Plané

14. ročník turnaje O  pohár starosty města 22.10. 2017

Po roční pauze se podařilo našim florbalistům zvítězit v konkurenci čtyř týmů, Rychlé roty Tábor, Draků Chotovin a Florbalu Soběslav. Kromě toho se navíc stal nejlepším gólmanem turnaje Honza Schmödl.

Konečné pořadí:

1. FbK Planá

2. Rychlá rota Tábor

3. Florbal Soběslav

4. Draci Chotoviny

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.