Vítejte na stránkách

Florbalového klubu Planá nad Lužnicí

AKTUALITY

 

Vítězný vstup do nového ročníku TFbL

Základní skupina A - 1. kolo 4.11. 2017

 

FbK Planá nad Lužnicí    -  Chotoviny Predators  2:0 (0:0)

sestava:
Jan Schmödl 
Lukáš Beránek - Aleš Mrázek - Jan Pekarovič
Jakub Drtina - Pavel Grenar - Ondra Vobořil, Dominik Šustr - Tomáš Lukeš - Jakub Mrázek
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl
branky a asistence:

28. A. Mrázek (Vobořl)  39. Vobořil (Lukeš)

 
 

FbK Planá nad Lužnicí    - Sokol Jistebnice  6:2 (2:1)

sestava:
Jan Schmödl 
Lukáš Beránek - Dominik Šustr - Tomáš Lukeš
Jakub Drtina - Pavel Grenar - Ondra Vobořil, Aleš Mrázek - Jan Pekarovič - Jakub Mrázek
Honza Schmödl
Jiří Černý - Pepa Vítů -Honza Škrdleta
Ondra Vobořil - Kuba Drtina - Pavel Grenar; Jakub Mrázek - Tomáš Lukeš - Dominik Šustr


Více zde: http://fbkplana.webnode.cz/tfbl/
branky a asistence:
3. A. Mrázek (Pekarovič)  17. Grenar (Drtina)  32. J. Mrázek (Vobořil)  33. Drtina (Vobořil)  35. Vobořil (Grenar)  40. Vobořil (Grenar, Drtina)

FbK vrátil po roce pohár zpět do Plané

14. ročník turnaje O  pohár starosty města 22.10. 2017

Po roční pauze se podařilo našim florbalistům zvítězit v konkurenci čtyř týmů, Rychlé roty Tábor, Draků Chotovin a Florbalu Soběslav. Kromě toho se navíc stal nejlepším gólmanem turnaje Honza Schmödl.

Konečné pořadí:

1. FbK Planá

2. Rychlá rota Tábor

3. Florbal Soběslav

4. Draci Chotoviny

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.