FbK Planá nad Lužnicí    -   Rafťáci Jistebnice   4 : 3 (2:2)

FbK Planá nad Lužnicí    -    Mafie Tábor       5 : 6 (3:2)

FbK Planá nad Lužnicí    -   Mrníci Opařany   1 : 7 (1:3)

sestava:

gólman  Michal Sidor

obrana   Pavel Škrábek -  Honza Hruška - Jarda Pejša

útok      Roman Šebek- Marcel Jogl - Radim Machoň; Jirka Černý- Pavel Grenar- Lukáš Jogl

Lukáš J. 1+0, Pavel Š. 0+1

Tak co se dá asi napsat k takovému "výprasku"? Soupeř byl lepší o několik tříd a názorně nám ukázal, jak se hraje moderní florbal s rychlým přechodem do útoku, neustálým pohybem hráčů, přesnou nahrávkou a účinnou střelbou. Náš jediný úspěch zaznamenal po nahrávce Pavla Škrábka  Lukáš Jogl. Na druhou stranu je nutné ale říct, že když se nedaří, tak to nezlomíte ničím. Nic jsme nevypustili, makali do poslední vteřiny, přesto jsme dopadli jak sedláci .... Snad příště! Horší to už snad být nemůže...

FbK Planá nad Lužnicí    -    Delfíni Tábor       2 : 5 (1:1)

sestava:

Jarda 1+0, Lukáš 1+0, Pavel G. 0+1

Druhý zápas se dlouho vyvíjel mnohem nadějněji. Sice jsme hned ve 2. minutě zbytečně inkasovali, ale pak se nám za necelých pět minut podařilo díky Lukymu vyrovnat. Po zbytek  prvního poločasu jsme měli dokonce mírnou převahu, ale bohužel jsme nevyužili tři samostatné úniky, a to nás společně s nešťastnými chybami v úvodu druhé půle srazilo do kolen. Delfíni neomylně trestali naše zaváhání a ve 25. minutě bylo po zápasu. Za stavu 1:5 vedla naše úporná snaha o zvrat jen ke kosmetické úpravě skóre, to když Jarda Pejša zavěsil krásným bekendem. A pak byl konec!

5.kolo Ligy

FbK Planá nad Lužnicí    -   Rafťáci Jistebnice   6 : 4 (2:3)

sestava:

obrana   Pavel Škrábek -  Honza Hruška - Marcel Jogl

útok      Jirka Černý- Lukáš Jogl - Radim Machoň; Jarda Pejša- Pavel Grenar- Pepa Vítů

Radim 2+0, Jirka 1+3, Jarda P. 1+1, Honza H. 1+0, Pavel G. 1+0, Pepa 0+1, Lukáš J. 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  Mafie Tábor         4 : 5 (1:2)

sestava:

Pavel G. 1+1, Pepa V. 1+1, Radim 1+0, Jarda P. 1+0, Lukáš J. 0+1, Jirka Č. 0+1

Honza Schmödl se konečně dočkal své první vychytané "0".

A musíme říci, že po zásluze! Už dlouho si Honza brousil zuby na to nejcennější co následuje u gólmana po pocitu z vítězného zápasu. A vytoužená nula neustále unikala. Až v zápase s ambiciózními Nord Blanc se dočkal. Je pravda, že mu k vytouženému úspěch pomohl celý tým, ale Honza musel několikrát zakouzlit na brankové čáře, aby si mohl svůj sen splnit . Honzo, gratulujeme!

V závěru základní části jsme se díky kontumaci zápasu doposud vedoucích Honzíků posunuli na vedoucí pozici Divize A. To ale nic nezměnilo na tom, že do elitní Ligy, která začíná v lednu, vstoupíme s 15 body, jež se nám započítavají z redukované tabulky postupujících týmů. Soutěž se totiž nyní rozdělí na dvě skupiny - Ligu a Přebor. Z elitní Ligy, kam postoupily z každé Divize čtyři nejlepší týmy, vzejde celkový vítěz celého ročníku, Přebor bude jakousi "soutěží útěchy".

6.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   Nord Blanc   8 : 0 (3:0)

sestava:

obrana   Pavel Škrábek - Jirka Černý - Honza Hruška - Marcel Jogl

útok       Roman Šebek- Lukáš Jogl - Radim Machoň; Lukáš Irsa- Pavel Grenar- Pepa Vítů

Radim 3+0, Lukáš J. 1+3, Roman 1+1, , Pavel G. 1+0, Honza H. 1+0, Lukáš I. 1+0, Pepa 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  FbT RR Tábor      6 : 2 (4:0)

sestava:

obrana   Pavel Škrábek - Jirka Černý - Honza Hruška

útok       Roman Šebek- Luká - Radim Machoň; Lukáš Irsa- Pavel Grenar- Pepa Vítů

Lukáš J. 2+1, Honza H. 1+0, Radim 1+0, Lukáš I. 1+0, Jirka Č. 0+1,Roman 0+1

5.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   Sokol Sudoměřice    11 : 2 (4:1)

sestava:

útok       Roman Šebek- Tomáš Vávra - Radim Machoň; Lukáš Irsa- Pavel Grenar- Pepa Vítů

Radim 4+0, Lukáš I. 3+0, Pavel G. 2+2, Pepa 2+0, Roman 0+3, Jirka Č. 0+1, Pavel Š. 0+1, Honza H. 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  Draci Chotoviny      5 : 2 (3:1)   zápas ukončen v 28. min. kvůli vážnému zranění hráče

sestava:

Radim 2+0, Pavel Š. 1+0, Lukáš I. 1+0, Pavel G. 1+0, Pepa 0+2, Tomáš 0+1, Roman 0+1

V zápasech 5. kola naší divize jsme chtěli i přes neúčast Jardy a Lukáše zlomit prokletí bílých dresů. Podařilo se, ale za poměrně vysokou cenu. Tou bylo dost těžké zranění Tomáše Vávry, jenž po zlomenině nohy bude našemu týmu chybět až do konce sezóny. Bolí to o to víc, že Tomáš hrál oba zápasy velmi dobře a byl součástí výborně namazaného stroje, který smetl Sudoměřice i Chotoviny. Po nešťastném zranění bylo druhé utkání v 28. minutě ukončeno za daného stavu. Jinak se s šesti zářezy na pažbě blýskl Radim následovaný "pendlerem" Lukášem Irsou se čtyřmi zásahy.

4.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   Blobouni Pacov    5 : 6 (2:3)

sestava:

obrana   Pavel Škrábek - Jarda Pejša - Honza Hruška

útok       Lukáš Jogl - Tomáš Vávra - Radim Machoň; Marcel Jogl- Pavel Grenar- Pepa Vítů

Tomáš 2+0, Radim 1+2, Lukáš  1+0, Pepa 1+0, Marcel 0+1, Pavel G. 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  Pacovští Honzíci        4 : 5 (2:2)

sestava:

obrana   Pavel Š.  - Jarda; Honza

útok       Lukáš  - Tomáš  - Radim; Pavel G.-  - Pepa

Radim 2+0, Lukáš 1+1, Pavel G. 1+1,Jarda 0+1, Pavel Š. 0+1

Co napsat k výsledkům posledního kola? Asi že si každý tým musí vybrat nejen svou porci štěstí, ale taky smůly. Prostě "škaredá sobota". Rychle na ni zapomeňme a příště ...

3.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   NORD BLANC  Tábor      5 : 3 (3:1)

sestava:

gólman  Honza S.

útok       Lukáš Jogl - Tomáš Vávra - Radim Machoň; Marcel Jogl- Jirka Černý- Pepa Vítů

Radim 2+1, Marcel 2+0, Lukáš  1+1, Tomáš 0+1, Pepa 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  FbT RR Tábor        15 : 1 (7:0)

sestava:

obrana   Pavel Š.  - Jarda; Marcel - Honza

útok       Lukáš  - Tomáš  - Radim; Pavel G.- Jirka - Pepa

Pavel G. 5+1, Lukáš 2+3, Tomáš 2+3, Pavel Š. 2+0, Honza H. 2+0, Pepa 1+4, Radim 1+1, Jirka Č. 0+2

První polovinu programu základní skupiny Divize A jsme zakončili dvojutkáním proti ambiciózním táborským týmům Nord Blanc a FbT RR. V základu sestavy chyběl nemocný Roman Šebek a asi ho při pohledu na výsledky musí neúčast mrzet. I když ale konečné skóre vypadá  jednoznačně, musíme říci, že obzvlášť druhé utkání nebylo tak jednoduchou procházkou růžovýn sadem, jak to vypadá. Soupeř měl totiž ve svém středu několik šikovných útočníků, kteří nám na začátku utkání pěkně motali hlavy. Po chvíli se však náš perfektně seřízený stroj přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a dostal soupeřovu obranu pod takový tlak, že zbytek utkání byl na hřišti jen jeden tým. Po odehrané polovině zápasů je jasné, že nás účast v elitní Lize nemůže minout a již teď jsme si připsali 9 bodů z 18 možných.

2.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   Sudoměřice        6 : 1    (5 :0 )

sestava:

obrana   Pavel Škrábek - Jarda Pejša; Marcel Jogl - Honza Hruška

útok       Lukáš Jogl - Tomáš Vávra - Radim Machoň; Pavel Grenar - Jirka Černý- Roman Šebek

Lukáš 2+2, Radim 2+0, Pavel  1+0, Roman 1+0, Jirka Č. 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -  Draci Chotoviny         8 : 1 (5:1)

sestava:

obrana   Pavel  - Jarda; Marcel - Honza

útok       Lukáš  - Tomáš  - Radim; Pavel - Jirka - Roman

Lukáš  3+1, Pavel  2+1, Roman  1+1, Radim  1+0,   Tomáš  0+1,  Jirka 0+1

Ve druhém hracím dnu jsme narazili na soupeře, kteří v minulém ročníku skončili v druhé polovině tabulky, a tak jsme očekávali, že budeme plně bodovat. Očekávání jsme bez problémů splnili a sami jsme byli překvapeni, že obzvlášť Draci nekladli téměř žádný odpor. Sřelecky se opět zviditelnil Lukáš a pár nebezpečných situací před svou brankou skvěle vyřešili Honza S. ve spolupráci s bezchybně fungující obranou. Do sestavy za nemocného Pepu dobře zapadl Jirka Černý.

1.kolo

FbK Planá nad Lužnicí    -   TJ Loko Blbouni Pacov         5 : 1 (3:0)

sestava:

gólman   Martin Žáček

útok       Lukáš Jogl - Tomáš Vávra - Radim Machoň; Pavel Grenar - Pepa Vítů - Roman Šebek

branky a asistence: Pepa 2+0, Tomáš 1+0, Radim 1+0, Lukáš 1+0, Pavel  0+3, Honza  0+1, Martin  0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -   Pacovští  Honzíci          3 : 2 (1:0)

sestava:

gólman   Martin

útok       Lukáš  - Tomáš  - Radim; Pavel - Pepa - Roman

branky a asistence: Roman  1+0, Radim  1+0, Lukáš  1+0, Pepa 0+1, Tomáš  0+1, Pavel  0+1