J. Čepička  1  0   1
L. Irsa  1  2   3
brankáři Z OG PR
J.Schmödl 18 59 3,27

G - vstřelené góly, A - asistence, KB - součet, Z - odchytané zápasy, OG - obdržené góly, PR - průměr

Nadstavbová část - Liga  4.kolo  3.4.2011

FbK Planá nad Lužnicí    -  Pacovští Honzíci  8 : 7 (4:5) sn

sestava:

gólman Honza Schmödl

obrana   Pavel Škrábek  - Jirka Černý

útok

Roma Šebek - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Jarda Pejša - Radim Machoň -  - Tomáš Přibyl

branky a asistence:   Radim 2+1, Lukáš J. 1+2, Roman Š. 1+1, Tomáš P. 1+1, Pavel G. 1+1, Jarda 1+0, Jirka Č. 1+0, Pavel Š. 0+1

Zajímavý zápas, ve kterém jsme předvedli snad poprvé v sezóně obrat z nepříznivého stavu. Sedm minut před koncem jsme prohrávali o tři branky a důsledným tlakem jsme donutili soupeře k chybám, které jsme přetavili v branky zajišťující nájezdy. A ty jsme letos neprohráli ani jednou!  Radim skvělou střelou pečetil výkon celého mužstva, jež nechtělo prohrát.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Mrníci Opařany  4 : 3 (1:1)

sestava:

útok

branky a asistence:   Pepa 2+1, Pavel G. 1+1, Radim 1+0, Pavel Š. 0+1

Závěrečný zápas sezóny nám postavil do cesty již jistého vítěze TFbL, Mrníky z Opařan. Předchozí zápas ukázal, že sestava, která se dnes sešla, je schopná bojovat s kýmkoliv. Po celý zápas jsem byli o malinko lepší a to se odrazilo i na závěrečném skóre. těsně před koncem Pepa nechytatelnou střelou vybojoval první historické vítězství na nástávajícími šampiony.

Nadstavbová část - Liga  3.kolo  19.3.2011

FbK Planá nad Lužnicí    -   Buldoci Sez. Ústí   5 : 1 (4:1)

sestava:

obrana   Jarda Pejša - Pavel Škrábek  - Jirka Černý

útok

Patrik Kunt - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Radim Machoň - Tomáš Bareš - Tomáš Přibyl

branky a asistence:   Radim 3+1, Pepa 1+1, Jirka Č. 1+0, Patrik 0+1, Tomáš B. 0+2, Pavel G. 0+1, Jarda 0+1

N

FbK Planá nad Lužnicí    -   Rafťáci Jistebnice  3 : 5 (1:0)

sestava:

útok

branky a asistence:   Radim 2+0,  Pepa 1+0, Jarda 0+1, Toamáš B. 0+1

P

Nadstavbová část - Liga  2.kolo  12.3.2011

FbK Planá nad Lužnicí    -   Pacovští Honzíci    5 : 10 (4:2)

sestava:

gólman  Michal Sidor

útok

Patrik Kunt - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Radim Machoň - Tomáš Zadák - Tomáš Přibyl

branky a asistence:   Radim 2+1, Pavel G. 2+1, Pavel Š. 1+0, Pepa 0+2, Jarda 0+1, Tomáš P. 0+1

Neuvěřitelný zápas. V tom negativním slova smyslu. První půle - výborný výkon podpořený pohybem, napadáním, střelbou = 4:2! Druhá půle - úvodní čtyřminutovka - 0:5 a bylo po zápase. Škoda. Možná jsme zaplatili daň za poslepovanou sestavu, kdy nováčci nezklamali, ale přece jenom chyběla souhra a zkušenosti.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Mrníci Opařany      1 : 3 (0:2)

sestava:

útok

branky a asistence:   Radim 1+0, Pavel Š. 0+1

Po studené sprše z předchozího zápasu jsme přehodnotili priority a zaměřili jsme se na bránění s tím, abychom nedostali pořádný klepec. To se nám v konečném součtu sice podařilo, ale pouze za cenu útrpného bránění mnohem vyspělejšího soupeře  a totální neschopnosti jakýmkoliv způsobem ohrozit soupeřova brankáře.

Nadstavbová část - Liga  1.kolo  30.1.2011

FbK Planá nad Lužnicí    -   Rafťáci Jistebnice      6 : 4 (3:3)

sestava:

gólman   Honza Schmödl

útok

Lukáš Irsa - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Lukáš Jogl - Roman Šebek

branky a asistence:   Pavel G. 3+0, Pepa V. 1+1, Roman Š. 1+1, Lukáš I. 1+0, Pavel Š. 0+2, Lukáš J. 0+1

V úvodních zápasech nadstavbové části Ligy k nám byl los milosrdný a postavil nám do cesty staré známé Rafťáky a neznámé Buldoky. Do prvního zápasu jsme vlétli dvěma rychle slepenými góly, ale v polovině první části přišel šok, když nás soupeř potrestal za naše chyby. Ještě jednou jsme šli před přestávkou do vedení, soupeř však opět rychle kontroval. V druhé půli se náš výkon přece jenom zklidnil a po perfektním výkonu našich mladíků Lukáše, Pepého a Romana jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Uf, ale byla to práce.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Buldoci Sez. Ústí      6 : 4 (3:0)

sestava:

útok

branky a asistence:   Jarda P. 2+0, Roman V. 1+1, Pavel G. 1+1, Pepa V. 1+0, Pavel Š. 1+0, Lukáš I. 0+2

Situace před druhým zápasem byla jasná. Pokud chceme pomýšlet na konečné umístění v horní polovině tabulky, musíme bezpodmínečně vyhrát. Trochu jsme zamíchali sestavou, do obrany šel Lukáš Joglík, Roman a PG, do útoku J+J+PŠ. Risk vyšel, Jarda a PŠ rozstříleli brankáře, Luky si lebedil v obraně. A i když jsou konečné výsledky obou dnešních zápasů stejné, zápasy to byly diametrálně odlišné. Buldoci nás nedonutili k maximálnímu výkonu a jejich branky jen korigovaly jednoznačný průběh.

Základní část TFbl  - 6.kolo  9.1.2011

FbK Planá nad Lužnicí    -   FbT RR Tábor      2 : 1 (1:0)

sestava:

útok

Tomáš Bareš - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Lukáš Jogl - Patrik Kunt - Roman Šebek

branky a asistence:   Pavel G. 1+0, Pepa V. 1+0, Pavel Š. 0+1

Dvojzápas byl velice důležitý pro další vývoj v Lize, kam postupovali i oba naši soupeři. Věděli jsme, že pokud chceme pomýšlet na příčky v první polovině redukované tabulky ligy, musíme nutně alespoň v jednom zápase bodovat. Vstup do prvního zápasu se nám podařil a jednobrankový náskok jsme i přes potíže drželi až do prvních minut 2. poločasu, kdy pohotovou střelou soupeř vyrovnal. Od vyrovnání se viditelně přesunula aktivita na naše florbalky, a tak jsme se v 35. min. dostali po Pepově pohotové dorážce opět do vedení, které jsme si už zkušeně pohlídali.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Delfíni Tábor      3 : 6 (1:3)

sestava:

útok

branky a asistence:   Lukáš J. 1+0, Pepa 1+0, Pavel G. 1+0, Roman Š. 0+1, Pavel Š. 0+1

Druhý zápas nám postavil do cesty již tradičního soupeře, táborské Delfíny, kteří jsou tak trochu naším prokletím. Prostě to na ně neumíme, nebo by se spíš dalo říct, že si s námi vždy dělají, co chtějí. A tak tomu bylo bohužel i tentokrát. Ani se mi nechce moc rozepisovat  o našich trestuhodných chybách a minelách. Nikdo nepodal dobrý výkon a každý si tu svou chybku udělal. Tak snad příště!

5.kolo  19.12.2010

FbK Planá nad Lužnicí    -   Tazmani Jistebnice      7 : 1 (5:1)

sestava:

obrana   Pavel Grenar -Roman Šebek - Pepe Vítů

útok      Jirka Černý - Lukáš Jogl - Jarda Pejša - Pavel Škrábek - Patrik Kunt

branky a asistence:  Lukáš J. 2+1, Pavel Š. 1+2, Pavel G. 1+1, Jarda P. 1+0. Patrik K. 1+0, Roman Š. 1+0, Jirka Č. 0+1, Pepa V. 0+1

V zápasu o nic nešlo, my postupujeme do Ligy, soupeř jen Přeboru, výsledek se dál započítávat nebude. Proto jsme experimentovali a obránci vyrazili do útoku a někteří útočníci zpět. Bylo to zajímavé a přínosné pro všechny. Na závěr jedna zajímavost. Poprvé se stalo, že si všichni hráči našeho týmu připsali alespoň jeden bodík do individuálního bodování.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Nord Blanc       5 : 2 (3:1)

sestava:

obrana   Jarda Pejša - Pavel Škrábek  - Roman Šebek

útok

Jirka Černý - Pavel Grenar - Pepe Vítů - Luká Jogl - Patrik Kunt

branky a asistence:   Lukáš J. 3+1, Pepa 2+0, Jirka Č. 0+1, Pavel G. 0+1, Roman 0+1, Patrik 0+1

Zato druhý zápas proti doposud vedoucímu Nord Blancu byl velice důležitý. Bylo vidět, že si i soupeř uvědomuje, že body se rozdělují do finálové tabulky, a tak probíhal celý zápas v napjaté atmosféře. Nám se vydařil začátek zápasu, když hned ve 4. minutě skóroval Pepa, a i když soupeř po zásluze zanedlouho vyrovnal, nám  patřilo několik posledních minut první půle, kdy jsme šli díky brankám Lukáše do dvougólového vedení. Na začátku druhé půle se do nás soupeř zakousl a popravdě jsme měli v této části zápasu obrovské štěstí. Pak ale Pepa s Lukášem rychle po sobě navýšili náš náskok na 5:1 a i přes snížení 5 minut před koncem jsme si vítězství nenechali sebrat. Nord Blanc byl víc než zdatným  soupeřem a za výhru musíme poděkovat především Honzovi Schmödlovi a jeho fantastickému výkonu v brance.

4.kolo  27.11.2010

FbK Planá nad Lužnicí    -   FbK Pivní vlny S.Ú.        4 : 3 (2:3)

sestava:

obrana   Jarda Pejša - Pavel Škrábek - Patrik Kunt

útok

Jirka Černý - Pavel Grenar -Roman Šebek - Pepe Vítů - Tomáš Bareš - Luká Jogl

branky a asistence:  Tomáš B. 2+0, Pepa V. 1+1, Pavel G. 1+0, Roman Š. 0+1

FbK Planá nad Lužnicí    -   Draci Chotoviny       3 : 2 (2:2)

sestava:

útok

branky a asistence:  Tomáš B. 2+0, Pavel G. 1+0, Jirka Č. 1+0, Roman Š. 0+2, Pepa V. 0+1

3.kolo  13.11.2010

FbK Planá nad Lužnicí    -   FT RR Tábor        3 : 2 (1:1) s.n.

sestava:

útok

Jirka Černý - Pavel Grenar -Roman Šebek - Pepe Vítů - Tomáš Bareš

branky a asistence:  Pepa V. 2+0, Roman Š. 1+0, Jirka  Č. 0+1,  Pavel G. 0+1

Vydřené body. Soupeř "kousal" i štěstíčko při nás stálo. V nájezdech nás podržel Honza a skvěle trefil Roman. Velmi dobře do týmu zapadli benjamínci Tomáš Bareš a Patrik Kunt.

FbK Planá nad Lužnicí    -   Delfíni Tábor       3 : 5 (2:3)

sestava:

útok

branky a asistence:  Tomáš B. 1+1, Pavel Š. 1+0, Roman Š. 1+0, Pepa V. 0+1

Prozatím nejlepší zápas v našem působení v TFbL. Nerozhodný stav jsme drželi až téměř do konce, ale nešťastná vyloučení nás připravila o cenný bodík. Tak snad příště...