14. ročník O pohár starosty města 22.10. 2017

FbK vrátil po roce pohár zpět do Plané

Po roční pauze se podařilo našim florbalistům zvítězit v konkurenci čtyř týmů, Rychlé roty Tábor, Draků Chotovin a Florbalu Soběslav. Kromě toho se navíc stal nejlepším gólmanem turnaje Honza Schmödl.

Konečné pořadí:

1. FbK Planá

2. Rychlá rota Tábor

3. Florbal Soběslav

4. Draci Chotoviny

 

13. ročník turnaje O pohár starosty 2016

Vítězný Peky team

Po velice vyrovnaném a do poslední chvíle napínavém průběhu dosáhl na letošní titul Peky team pod vedením svého leadra Jana Pekaroviče, který na druhé místo odsunul obhájce loňské vítězství FbK Planá. Bronz patří smíšenému týmu Florbal Soběslav "B".

1. Peky team

2. FbK Planá

3. Flrbal Soběslav "B"

č. Rychlá rota Tábor

5. Florbal Soběslav "A"

 

12. ročník turnaje O pohár starosty - 2015

Konenčné pořadí

1. FbK Planá

2. Kiosek

3. Nord Blanc


 

Novoroční turnaj 2015

Novoroční turnaj - 12. ročník

Konečné pořadí:

1. Rychlá rota Tábor

2. Za řekou team

3. Stará garda

4. Green team

11. ročník Turnaje o pohár starosty města Planá nad Lužnicí 2014

Fotky najdeš na: fbkplana.rajce.idnes.cz/

V sobotu 31.května 2014 opět jako na objednávku vykouklo po deštivém týdnu nad plánským tartanovým hřištěm sluníčko, aby zhlédlo již 11. pokračování tradičního turnaje, jehož se letos zúčastnilo šest pozvaných kvalitních týmů včetně věčně usměvavých soběslavských děvčat. Ta opět nebyla jen do počtu, poněvadž dokázala pěkně zatopit svým mužským protějškům. Turnaj se odehrával v přátelské atmosféře a jediné, co strašilo hráče, byla hrozba dešťové přeháňky a následující kluzký povrch, kterého si užily týmy v prvních dvou zápasech. O vyrov-nanosti účastníků svědčí skutečnost, že poslední tým skupiny, obhájci loňského vítězství Beach team Kiosek, se nakonec po překvapivém semifinálovém vítězství nad dosud suverénními FbK Planá White probojoval až do finále, kde se střetl s neporaženou rezervou FbK Planá, Blue. Ti se totiž postarali o největší senzaci, když v semifinále vyřadili po dramatickém průběhu největší favority turnaje Florbal Soběslav. Finálový souboj byl poznamenán zraněním jediného střídajícího hráče Blue, a tak bylo konečné vítězství tohoto týmu nad mladíky z Kiosku obrazem obrovské vůle a touhy nedat svou kůži zadarmo. A to je někdy víc než plejáda florbalových fintiček a solitérství!

Konečné pořadí turnaje

1. FbK Planá Blue

2. Beach team Kiosek Planá

3. Florbal Soběslav 2


4. FbK Planá White

5. Florbal Soběslav 1 Girls

6. Lucky Losesrs Sezimovo Ústí

Skupina A

1. FbK Planá White

2. Florbal Soběslav 2

3. Beach team Kiosek Planá

Skupina B

1. FbK Planá Blue

2. Lucky Losesrs Sezimovo Ústí

3. Florbal Soběslav 1 Girls

Čtvrtfinále

Florbal Soběslav 2 - Florbal Soběslav 1 Girls                    5:2

Beach team Kiosek Planá - Lucky Losesrs Sezimovo Ústí  5:2

Semifinále

Beach team Kiosek Planá - FbK Planá White                    2:1

FbK Planá Blue - Florbal Soběslav 2                                 2:1

o 5. místo

Florbal Soběslav 1 Girls - Lucky Losesrs Sezimovo Ústí     1:0 po sma. nájezdech

o 3. místo

Florbal Soběslav 2 - FbK Planá Blue                                  2:1

Finále

FbK Planá Blue - Beach team Kiosek Planá                         2:1

Novoroční turnaj o pohár starosty

V neděli 12. ledna se uskutečnil již 11. ročník tradičního turnaje o pohár starosty města. Letos se opět po dlouhých letech dočkal vítězství plánský FbK.

1. FbK Planá nad Lužnicí

 

2. Old Boys Tábor

 

 

3. Beach team Kiosek

 

 

BEACH TEAM KIOSEK obhájil loňské prvenství

v 11. ročníku Turnaje o pohár starosty 

Konečné pořadí:

1. Beach team Kiosek Planá
           

2. Rychlá rota Tábor

           

3. Blue team Planá

          

4. Mix Soběslav

5. Blue Bar Planá

6. TJ Loko Blbouni Pacov

7. Florbal Soběslav

 

Fotky najdeš na: fbkplana.rajce.idnes.cz/

 

10. ročník Novoročního turnaje o pohár starosty města  6.1.2013

Výsledky:

1. Beach Team Kiosek    12 b.

2. Florbal Soběslav        9 b.

3. Beer Team                 5 b.

4. Blue Old Boys Planá    4 b.

5. FbK Chýnov               0 b.

 

Soutěž o nejlepšího střelce turnaje

1.        Pavel Korbel (Beach Team Kiosek)    16

2.-3.    Ondra Vobořil (Beer Team)                8

           Pavel Grenar (Blue Old Boys Planá)    8

 

Soběslav Open cup 2012                                                         Senzační triumf FbK Planá

To, co se dlouhá léta nedařilo na domácích turnajích, najednou jako zázrakem spadlo ze soběslavského nebe. V konkurenci čtyř týmů, které pravidelně hrají krajské soutěže, jsme po pravdě nečekali, že bychom mohli vystoupat až na nejvyšší příčku. Tajně jsme doufali v umístění na bedně, ale hned první zápas s turnajovými favority, táborskými Žhavými střelami, nás "nažhavil". Cenné vítězství jsme si po remíze 1:1 zajistili sice až v samostatných nájezdech, ale, jak jsme v průběhu turnaje zjistili, bylo to vítězství "zlaté" - 2:1 sn. Ve druhém zápase nás čekal soupeř neméně nepříjemný, Jindřichův Hradec. V průběhu  jsme s přehledem kontrolovali skóre až na 3:1, ale pak nás dvě minuty před koncem soupeř zaskočil dvěma slepenými góly. Díky Bohu nás v poslední minutě spasila Rokyho geniálně nepovedená střela - 4:3. V posledních dvou duelech nás čekaly dva domácí soběslavské slepené klukoholkomixtýmy, které se na první pohled zdály snadnějším oříškem. Ale soběslavské girls nejsou žádná ořezávátka. Vím, o čem mluvím!!! V prvním zápase se "žlutými" jsme zlomili odpor až ve druhé půli, kdy jsme soupeře přehrávali pohlednými akcemi na jeden dotek a přesnými střelami - 8:3. V tom samém výkonu jsme pokračovali i v posledním zápase až do stavu 4:0. Pak se ale čtyři minuty před koncem náš perfektní stroj zadrhnul a my málem přišli o celkové vítězství. Ale nakonec s odřenýma ušima - 4:3!!! K pocitu skvělého výkonu mužstva se přidalo i vyhodnocení individuálních výkonů. Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Martin Svoboda a nejlepším hráčem Pavel Korbel. No prostě paráda!!!

Sestava: Martin Svoboda, Jarda Pejša, Standa Rokos, Ondra Vobořil, Dan Švec, Martin Zeman, Pepánek Vítů, Pavel Korbel. Pavel Grenar

                                    

                            

   Konečné pořadí : 

1. FbK Planá n./L.

2. Žhavý střely Tábor

3. Soběslav Domeček

4. Jindřichův Hradec

5. Soběslav

Všechny fotky na: fbkplana.rajce.idnes.cz/

9. ročník Jarního turnaje o pohár starosty města

V sobotu 26. května 2012 se uskutečnil již 9. ročník Turnaje o pohár starosty. Nakonec dorazilo sedm týmů, počasí opět vyšlo na jedničku, zápasy byly vyrovnané, někdy bohužel převládly emoce nad zdravým rozumem, po roce se opět vrátily dívky ze Soběslavi. Tak krátce bychom mohli charakterizovat povedený turnaj, který opět po roční přestávce vyhrál Florbal Soběslav. Ve finále mu zdatně konkuroval tým FbK Plané "White", který inkasoval rozhodující branku až minutu před koncem prodloužení. Takže: sláva vítězům, čest poraženým.

Výsledky

1. Florbal Soběslav  

2. FbK Planá n./L. "White"

3. Old Boys Soběslav

4. Beach Team Kiosek

5. Blue Bar Team

6. FbK Planá n./L. Stará garda

7. Atomovky Soběslav 

 

9. ročník Novoročního turnaje pohár starosty města

Již 9. ročníkem jsme přivítali dnes již tradiční turnaj konaný pod záštitou starosty našeho města. Letos se do bojů zapojilo šest velice kvalitních týmů, včetně obhájce Florbalu Soběslav a nováčka FbK Chýnov. Pro tento turnaj je už charakteristická přátelská atmosféra, která i letos přispěla k velice kvalitní podívané vedené v duchu fair play. Vyrovnanost týmů  nabízela mnoho možností při kalkulacích o  konečném pořadí, ale soběslavští favorité nenechali nic náhodě a po drobném zaváhání v semifinále jasně dominovali ve finálovém klání proti obětavě hrajícím plánskému BB teamu.

Konečné pořadí:
1. Florbal Soběslav

2. BlueBar team Planá n./L.                               3. FbK Chýnov

4. HM team

5. X3M

6. Old Boys

 

8. ročník turnaje

O pohár starosty města Planá nad Lužnicí 

22.5.2011

Za překrásného počasí se v neděli 22. května odehrál již 8. ročník výše zmíněného turnaje. Tentokráte se přihlásilo šest týmů, včetně premiérových Old Boys Soběslav. Ti se také stali největším překvapením, když urvali celkové prvenství a během celého klání ztratili jen jeden bodík za remízu s vítězem předchozích dvou ročníků, Florbalem Soběslav. Svou kvalitu již letos přetavil ve stříbrný kov tým Honzy Pekaroviče Dream team. Na třetím místě se po matných výkonech umístili obhájci prvenství Florbal Soběslav. Během celého turnaje byla cítit mezi účastníky přátelská atmosféra, a toto zjištění je snad výhrou pro všechny týmy. Takže zase za rok na plánském plácku. Fotečky najdete na: fbkplana.rajce.idnes.cz/

 

Konečné pořadí :

1. Old boys Soběslav

2. Dream team

3. Florbal Soběslav

4. Blue Bar team

5. Blue Artroza

6. Young boys

BAMBI 2011

V sobotu 21. května uspořádal náš klub ve spolupráci s Městem Planá florbalový turnaj Bambi 2011, kterého se zúčastnily čtyři týmy starších žáků. Boje probíhaly v přátelské atmosféře a bylo znát, že jde sice o výsledky, ale hlavně o radost ze hry.

Konečné pořadí:

1. Jetojedno team

Tomáš Seifert, Lukáš Kordina, Dan Břenda, Jarda Růžička, Tomáš Bareš, Jakub

fanynky Eva a Áďa a gólman Franta Kutiš

2. All Stars team

 

3. Youngboys

 

4. Plaňáci

Novoroční turnaj O pohár starosty města Planá nad Lužnicí   3.leden 2011

V neděli se uskutečnil již 8. ročník Novoročního turnaje o pohár strosty města Planá nad Lužnicí. Svou roli velkých favoritů i přes mírná škobrtnutí obhájil tým Black or Whitw složený z hráčů TJ Spartak Soběslav, účastníka jihočeské ligy. Jinak vládla během turnaje pohodová vánoční nálada, během níž nepadlo ani jedno křivé slovo, Prostě pohodička. Kluci, díky.

Výsledky turnaje

1. Black or White

2. X3M Team

3. Blue Stars (Artróza team)

4. Blue bar team

7. ročník O pohár starosty města

 

V pátek 4. června 2010 uspořádal plánský florbalový oddíl ve spolupráci s Městským úřadem Planá nad Lužnicí  na městském sportovišti u nádraží již 7. ročník florbalového turnaje otevřeného všem týmům z Plané a okolí. Nakonec se dalo dohromady osm týmů, z nichž největší pozornost poutaly soběslavské Kačenky, tým pohledných děvčat, které hrají pravidelně krajskou soutěž. Počasí turnaji přálo, a tak jsme byli svědky několika velmi dobrých a napínavých  soubojů. Již v prvním utkání turnaje se sešli budoucí finalisté, White team a FbC Soběslav, a je nutno říci, že oba zápasy byly od začátku do poslední vteřiny vyrovnané a asi v celém turnaji nejkvalitnější. FbC Soběslav , obrovský favorit turnaje, hned na úvod přišel o první bod po remíze 3:3 a ve finále se dlouho trápil se skvěle organizovanou obranou White. Nakonec  byl ale přece jen o kousek šťastnější a po výhře 2:1 obhájil svůj loňský titul. V souboji o 3. místo se opět v repríze utkali Blue Old boys s týmem Honzy Pekaroviče Míchačky a výsledek 4:0 vůbec neodpovídá poměru sil na hřišti. Míchačky byly totiž asi nejmilejším překvapením. Obzvlášť ve čtvrtfinále a pak i v semifinále předváděly skvělý florbal a možná jen trocha smůly je vyřadila ze souboje o celkové prvenství. Tak pro ně po lišáckém výkonu staříků z Blue O.B. (a tím myslím i  Pepu a Lukáše) opět zbyla bramborová medaile. Tak snad příště ...

 

Konečné pořadí

1. FBC Soběslav

2. White team 

3. Old Blue Boys 

4. Míchačky

 

  Fotky najdete na fbkplana.rajce.idnes.cz/

 

Novoroční turnaj 2010

V soboru 9. ledna proběhl dnes již tradiční Turnaj o pohár starosty města. Tentokráte se zúčastnilo sedm týmů, které svedly boje ve dvou skupinách, ze kterých se do semifinále probojovala mužstva plánské ligy. Vítězství podle očekávání nakonec získal tým White ve složení J. Habich, M. Bělohlav, J. Pumpr a J. Pejša. Gratulujeme. Fotky najdete ve Fotogalerii.

 Konečné pořadí

1. White

2. Blue

3. Green

4. Black

5. Sokol Želeč

6. Tygři

7. Jadberg

 

                2. místo Blue                                 1. místo White                                 3. místo Green

 

Turnaj o pohár starosty města Planá nad Lužnicí    

6. ročník

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.